Rehabilitacja

Rehabilitacja w Paracelsus w Gdyni

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej pomocy rehabilitantów w bardzo dobrze wyposażonym w sprzęt do fizykoterapii i rehabilitacji gabinecie Paracelsus w Gdyni. Rehabilitacja prowadzona przez wyszkoloną na najwyższym poziomie kadrę gdyńskich lekarzy oraz fizjoterapeutów pozwala na realizację leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich dysfunkcjach, które przebiegają na tle przeciążeniowym, urazowym, przewlekłym lub chorobowym.

Rehabilitacja w Paracelsus w Gdyni to oferta pomocy osobom prywatnym, klubom sportowym i firmom w obrębie Trójmiasta (oraz Szczecina – gabinety Paracelsus znajdują się również w Szczecinie) chcącym zapewnić swoim pracownikom jako dodatkowe świadczenie profesjonalną rehabilitację.

Rehabilitacja jako profilaktyka

Znajdujące się w ofercie gabinetu Paracelsus w Gdyni zabiegi to rehabilitacja skierowana nie tylko dla tych z Państwa, którzy przebyli ciężkie choroby i muszą połączyć medycynę konwencjonalną ze wsparciem rehabilitantów.

Wielu naszych Pacjentów to także osoby, które wybierają takie rozwiązanie jak rehabilitacja profilaktycznie ze względu na środowisko pracy (np. szkodliwa siedząca praca przy komputerze, wielogodzinne podróże samochodem). W większości wypadków to właśnie środowisko pracy i styl życia jest przyczyną poważnych dysfunkcji stawów kręgosłupa oraz wielu innych schorzeń, czego konsekwencją jest częste korzystanie ze zwolnień lekarskich.

Rehabilitacja w gabinetach Paracelsus w Gdyni i Szczecinie to indywidualne traktowanie Pacjentów i dopasowanie dla każdego z Państwa i Waszych potrzeb konkretnie dedykowanego procesu leczenia. Z racji wieloletniego doświadczenia jesteśmy w pełni świadomi tego jak każdy z nas w indywidualny sposób przechodzi okresy choroby lub gorszego samopoczucia.

Dlatego też każda rehabilitacja poprzedzona jest dokładną analizą wszystkich czynników osobowych. W trakcie dokładnego badania staramy się dostosować proces leczenia w taki sposób, aby rehabilitacja w gabinecie Paracelsusu w Gdyni była odpowiedzią na Państwa stan zdrowia, wiek, sprawność fizyczną, przebyte urazy i choroby na przestrzeni całego życia.